Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Pytania i zamówienia

+48 606 266 733     +48 668 833 110 

        Czynne Pn-Pt                      9:00-18:00        

FIGUACTIVE LR kontrola wagi

figuactiv_category.jpg

FIGUACTIVE LR LIFETAKT

 POŻYWNE POSIŁKI - UROZMAICONE I SMACZNE

Dieta w trzech rozsądnych krokach

Podstawą utrzymania prawidłowej masy ciała jest odpowiednia dieta, a nie diety cud ani tym bardziej głodówki. Zdrowe odchudzanie jest możliwe tylko przy długotrwałej zmianie stylu życia i nawyków żywieniowych. Proces odchudzania nie może negatywnie wpływać na funkcjonowanie komórek naszego organizmu, stąd dieta oznacza redukcję przyjmowanych kalorii, ale przy zachowaniu odpowiedniej ilości składników odżywczych, m.in. w postaci suplementów diety. Poniżej zaprezentowana dieta w trzech krokach w 100% kieruje się tymi zasadami

Krok 1 - Odkwaszanie

Podstawą naszej diety jest odkwaszenie. Zakwaszony organizm nie ma szans na prawidłowe działanie, a tym bardziej efektywne odchudzanie. Zakwaszenie prowadzi do niewłaściwego metabolizmu i niskiego poziomu spalania. Wystarczy sięgnąć po paski pH i zbadać zakwaszenie w moczu. Jeżeli nie wskazuje idealnej wartości 6,8-7,4 pH, to należy poprawić poziom pH w organizmie.

Krok 2 - Spalanie

Kiedy odzyskamy równowagę pH w organizmie, należy ograniczyć węglowodany. Wprawdzie są one źródłem energii i „paliwem" dla organizmu, jednak spożywane w nadmiarze powoli zmieniają w tłuszcz. Ziemniaki, makaron, ryż i białe pieczywo to przykładowe źródła węglowodanów. Jeżeli przez trzy dni będziesz ograniczać węglowodany, zmusisz organizm do pozyskiwania energii w inny sposób. Jedynym źródłem energii stanie się tłuszcz i wtedy zaczyna się spalanie zapasów tłuszczu. Staraj się wspierać spalanie tłuszczu: kontroluj wagę, odżywiaj się świadomie i ograniczaj węglowodany.

Krok 3 - Stabilizacja

Krok trzeci powinien trwać tak samo długo lub dłużej niż krok 2. W tej fazie znowu najważniejszy jest wybór właściwych artykułów spożywczych. Sięgaj po oliwę z oliwek, olej rzepakowy i oleje roślinne, warzywa, owoce, żyto i pszenicę orkiszową. Neutralne produkty to: mięso, w szczególności wołowina, ryby i drób, jaja, produkty mleczne iinne produkty spożywcze z niższą zawartością tłuszczu i węglowodanów. Wieczorny posiłek można zastępować jednym z produktów Figuactiv.

Na obiad jedz normalny posiłek, a poranny i/lub wieczorny zastąp porcją Figuactiv. W ten sposób postępuj dopóki nie osiągniesz swojej optymalnej wagi.

Nie musisz rezygnować ze świeżej porcji owoców i warzyw. Do shake'a śmiało możesz dodawać owoce (m.in. jabłko, banany, maliny czy truskawki), a zupę można urozmaicić warzywam i sezonowymi i ulubionymi przyprawami.

Należy zwracać uwagę na dostarczanie odpowiedniej ilości płynów. Pij 2-3 litry płynów dziennie, najlepiej czystą wodę mineralną lub herbatę. Niezapominaj też o aktywności fizycznej. Dzięki niej osiągniesz pożądane cele szybciej i efekt będzie trwalszy. Pomoże to nie tylko Twojej sylwetce, ale również układowi krążenia.

FIGUACTIV LR BODY MISSION

FIGUACTIV LR BODY MISSION - body-mission-28days.jpg

FIGUACTIV BODY MISSION 28 DAYS

Misja: waga optymalna

Rozpocznij program już teraz!

proste odchudzanie
Jest wiele trudnych i skomplikowanych diet, jednak dieta Figuactiv Body
Mission jest inna! Ten prosty program krok po kroku prowadzi Cię
do wymarzonej wagi.

1. Wybierz ulubione smaki i zamów
2. Rozpocznij program Body Mission
3. Zrzuć zbędne kilogramy i czuj się świetnie

FIGUACTIV LR PROTEIN DRINK

FIGUACTIV LR PROTEIN DRINK - protein-przerobic.jpg

Figuactiv Napój proteinowy

dla wsparcia masy mięśniowej

Zachowanie masy mięśniowej jest szczególnie ważne podczas diety.
Napój proteinowy Figuactiv dostarcza dodatkową porcję protein, aby
wspierać masę mięśniową.

FIGUACTIV NAPÓJ PROTEINOWY

80% białka
5 różnych komponentów proteinowych
Z magnezem i witaminą B6