Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Pytania i zamówienia

+48 606 266 733     +48 668 833 110 

        Czynne Pn-Pt                      9:00-18:00        

Jakość LR

Surowce pierwszej klasy i łagodne przetwarzanie gwarantują wysokie standardy jakości produktów LR.

Regularne kontrole wewnętrzne i zewnętrzne zapewniają konsekwentne utrzymanie wysokiej jakości wszystkich produktów LR zgodnie z niemieckimi standardami jakości.
 
Jakość naszych produktów z niemieckim standardem jakości stoi u nas zawsze na pierwszym miejscu jako czynnik niezwykle istotny dla długofalowego i udanego biznesu. Wysokie wymogi jakościowe obowiązują na wszystkich obszarach: od opracowania nowych produktów poprzez różnorodne testy przeprowadzane wraz z niezależnymi stowarzyszeniami i instytutami aż po obsługę Partnera i doradztwo produktowe.
 
Surowce i dostawcy
 
LR przywiązuje wagę przede wszystkim do naturalnych i wysokojakościowych surowców, oczywiście z uwzględnieniem najnowszych wyników badań z dziedziny nauki i rozwoju.
 
Dlatego też LR współpracuje z doświadczonymi dostawcami surowców. Przy tym ustawia poprzeczkę bardzo wysoko, biorąc dostawców dokładnie „pod lupę“ i starannie ich dobierając. LR zależy na jakości do tego stopnia, że kontrolujemy nawet glebę, na której w Meksyku uprawiany jest Aloe Vera Barbadensis Miller.
 
Wysokojakościowe surowce i łagodne przetwarzanie gwarantują utrzymanie najwyższych standardów jakości produktów. Dzięki regularnym kontrolom wewnętrznym – a ponadto w przypadku wybranych produktów także dzięki kontrolom wykonywanym przez renomowane i niezależne instytuty – LR jest w stanie zapewnić, że wszystkie produkty z asortymentu niezmiennie utrzymują wysoki poziom jakości zgodny z „niemieckim standardem jakości”.
 
Niemiecki standard jakości
Produkty z niemieckim standardem jakości cieszą się uznaniem i są wysoko cenione jako wyroby wysokowartościowe i niezawodne. „Nie” dla eksperymentów na zwierzętach oraz dla pracy dzieci są dla LR oczywistością a fakt ten docenia również coraz więcej sławnych osobistości. Konsekwentny sprzeciw wobec testowania produktów na zwierzętach był np. dla Leony Lewis argumentem, który rozstrzygnął o decyzji wylansowania jej pierwszej serii zapachów właśnie w LR a nie u innych producentów!
 
Przetwarzanie i produkcja
Duża część produktów wytwarzana jest w Niemczech, we własnym zakładzie w Ahlen.
W niektórych segmentach produktów dostawcy z zagranicy umożliwiają osiągnięcie jeszcze wyższych standardów niż „made in Germany“. Zarówno własne jak i zewnętrzne zakłady produkcyjne poddawane są szczegółówej kontroli i certyfikacji przez SGS INSTITUT FRESENIUS
Część kosmetyków do makijażu jest produkowana dla LR we Włoszech. Włochy są symbolem najlepszej jakości receptur, najwyższą kompetencję w dziedzinie mody i doboru kolorów a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w tym segmencie.