Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Pytania i zamówienia

+48 606 266 733     +48 668 833 110 

        Czynne Pn-Pt                      9:00-18:00        

PRODUKTY LR

PRODUKTY LR - Certyfikaty i wyróżnienia LR Health & Beauty Systems


Wiele naszych innowacyjnych produktów z segmentu suplementów diety i produktów do pielęgnacji wielokrotnie otrzymywało już wyróżnienia, przyznawane m.in. przez renomowany INSTITUT FRESENIUS. Ponad 50 produktów z seri Aloe Vera uzyskało także ceniony znak jakości IASC.

 

Znak jakości SGS INSTITUT FRESENIUS dla PRODUKTÓW LR


Jeśli produkt nosi znak jakości Instytutu Fresenius, oznacza to, że skontrolowano dużo więcej niż sam tylko produkt. Obszerne testy rozpoczynają się od kontroli surowców i składników oraz kontroli dostawców a kończą wraz z ostateczną kontrolą gotowego produktu.
 
Nawiasem mówiąc: produkty wyróżnione znakiem jakości w dalszym ciągu są regularnie kontrolowane, aby sprawdzić, czy nadal wykazują dokładnie taką samą, wysoką jakość, która decydowała i decyduje o przyznania znaku jakości.


 Dermatest i PRODUKTY LR

 


Znak jakości „Original DERMATEST®“ jest gwarantem sprawdzalności zastosowanych metod kontrolnych oraz bezpieczeństwa konsumentów i producentów. Produkty wyróżnione tym znakiem jakości dotrzymują zobowiązania, że ich jakość została sprawdzona i potwierdzona.


 IASC (International Aloe Science Council) i ALOE VERA LR


IASC (Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu) to działające na całym świecie niekomercyjne stowarzyszenie, reprezentujące interesy branży produktów z aloesem i wspierające popularyzację aloesu. LR z ponad 50 znakami jakości IASC, jest przedsiębiorstwem posiadającym największą liczbę tych wyróżnień na świecie. Jedną z unikalnych cech jest szczególnie łagodny zimny proces produkcji żeli do picia Aloe Vera.


 Członkowstwa LR w organizacjach

Oprócz nagród przyznanych produktom LR szczyci się również swoim członkowstwem w następujących organizacjach: BDiH, Seldia, BDD
 
LR to jedyne przedsiębiorstwo marketingu sieciowego w szeregach stowarzyszenia kosmetycznego VKE Kosmetikverband, skupiającego renomowanych i największych producentów z branży kosmetycznej.

. Link - VKE najlepsi producenci kosmetyków na świecie >>>

 

Jakość LR

Surowce pierwszej klasy i łagodne przetwarzanie gwarantują wysokie standardy jakości produktów LR.

 
Regularne kontrole wewnętrzne i zewnętrzne zapewniają konsekwentne utrzymanie wysokiej jakości wszystkich produktów LR zgodnie z niemieckimi standardami jakości.

Kontrole jakości LR

Kontrole jakości LR

 
Od samego początku LR przykłada najwyższą wagę do stosowania naturalnych surowców – oczywiście z uwzględnieniem najnowszych wyników badań naukowych i prac rozwojowych. W związku z tym LR od lat współpracuje z doświadczonymi dostawcami surowców.